Uveljavljena podjetja: izboljšajte poslovni model in pometite s konkurenco!

Dne 12. januar 2015 objavil Stanislava Vabšek
 

Ambiciozna uveljavljena podjetja, ki jih zanimajo sodobna znanja in izkušnje vitkega inoviranja oz. inovativnega reševanja izzivov, vabimo na brezplačno 4-urno delavnico. Vodila jo bosta Matej Golob in Lojze Bertoncelj, uveljavljena strokovnjaka in mentorja za vitko inoviranje oz. podjetništvo iz podjetja 30Lean. Se vidimo v torek, 20. januarja, na Ekonomsko-poslovni fakulteti Maribor.  
 

V iskanju prebojnih inovacij

Za nove igralce na trgu je hitrost sprememb navdušujoča, za obstoječe pa zaskrbljujoča, ker se nikoli ne ve, od kod in s čim prihaja naslednji konkurent. Prebojne inovacije danes iščejo vsi in proti temu se lahko borimo samo tako, da se tudi sami lotimo prebojnega inoviranja.

Z izkušnjami in mnogimi prednostmi vitkega inoviranja in inovativnega reševanja problemov vas bosta seznanila Matej Golob (na sliki levo) in Lojze Bertoncelj, uveljavljena 'Lean' mentorja in svetovalca iz podjetja 30Lean.

 

Brezplačna delavnica

Vabimo vas na brezplačno 4-urno delavnico na temo vitkega inoviranja poslovnih modelov z naslednjo vsebino:
•          Kaj so in zakaj potrebujemo prebojne inovacije?
•          Inoviranje s poslovnimi modeli in ne samo z izdelki ali storitvami.
•          Vloga managementa in vloga inovatorjev/podjetnikov.
•          Pregled razlikovalnih kompetenc in definiranje konkretnih izzivov.
•          Vpogled v proces vitkega inoviranja poslovnih modelov v lastni režiji (Delaj vitko).
•          Pregled dodatnih virov in podpornega okolja.

Zakon evolucije pravi, da preživijo najbolj prilagodljivi, ne najmočnejši. Prilagodite se pravočasno. Začnite z udeležbo na delavnici.


PRIJAVITE SE: pošljite e-mail s svojim podatki na naslov matej.rus@uni-mb.si


Delavnica, ki jo organizira Katedra za podjetništvo in ekonomika poslovanja Ekonomsko-poslovne fakultete (Univerza v Mariboru), bo potekala 20. januarja, od 12. - 16. ure, v prostorih EPF UM, v predavalnici S4, na Razlagovi ulici 20 v Mariboru.


Operacijo z naslovom »Center za Odprte inovacije in Raziskave Univerze v Mariboru (CORE@UM)« delno financira Evropska unija, in sicer iz Evropskega sklada za regionalni razvoj. Operacija se izvaja v okviru Operativnega programa krepitve regionalnih razvojnih potencialov za obdobje 2007-2013, 1. razvojne prioritete: Konkurenčnost podjetij in raziskovalna odličnost, prednostne usmeritve 1.1: Izboljšanje konkurenčnih sposobnosti podjetij in raziskovalna odličnost.


  

 

Značke
Running Lean Delaj vitko Vitko inoviranje
Komuniciranje in pr Start:up Slovenija
Izvedba: Mojdenar IT d.o.o.