Ambiciozna uveljavljena podjetja, ki jih zanimajo sodobna znanja in izkušnje vitkega inoviranja oz. inovativnega reševanja izzivov, vabimo na brezplačno 4-urno delavnico. Vodila jo bosta Matej Golob in Lojze Bertoncelj, uveljavljena strokovnjaka in mentorja za vitko inoviranje oz. podjetništvo iz podjetja 30Lean. Se vidimo v torek, 20. januarja, na Ekonomsko-poslovni fakulteti Maribor.
V iskanju prebojnih inovacij
Za nove igralce na trgu je hitrost sprememb navdušujoča, za obstoječe pa zaskrbljujoča, ker se nikoli ne ve, od kod in s čim prihaja naslednji konkurent. Prebojne inovacije danes iščejo vsi in proti temu se lahko borimo samo tako, da se tudi sami lotimo prebojnega inoviranja.
Brezplačna delavnica
Vabimo vas na brezplačno 4-urno delavnico na temo vitkega inoviranja poslovnih modelov z naslednjo vsebino:
• Kaj so in zakaj potrebujemo prebojne inovacije?
• Inoviranje s poslovnimi modeli in ne samo z izdelki ali storitvami.
• Vloga managementa in vloga inovatorjev/podjetnikov.
• Pregled razlikovalnih kompetenc in definiranje konkretnih izzivov.
• Vpogled v proces vitkega inoviranja poslovnih modelov v lastni režiji (Delaj vitko).
• Pregled dodatnih virov in podpornega okolja.
Zakon evolucije pravi, da preživijo najbolj prilagodljivi, ne najmočnejši. Prilagodite se pravočasno. Začnite z udeležbo na delavnici.
PRIJAVITE SE: pošljite e-mail s svojim podatki na naslov matej.rus@uni-mb.si
Delavnica, ki jo organizira Katedra za podjetništvo in ekonomika poslovanja Ekonomsko-poslovne fakultete (Univerza v Mariboru), bo potekala 20. januarja, od 12. - 16. ure, v prostorih EPF UM, v predavalnici S4, na Razlagovi ulici 20 v Mariboru.
Operacijo z naslovom »Center za Odprte inovacije in Raziskave Univerze v Mariboru (CORE@UM)« delno financira Evropska unija, in sicer iz Evropskega sklada za regionalni razvoj. Operacija se izvaja v okviru Operativnega programa krepitve regionalnih razvojnih potencialov za obdobje 2007-2013, 1. razvojne prioritete: Konkurenčnost podjetij in raziskovalna odličnost, prednostne usmeritve 1.1: Izboljšanje konkurenčnih sposobnosti podjetij in raziskovalna odličnost.