Startup mentorj

Startupom omogočamo, da se družijo in učijo od najboljših! 

Zgradili smo skupnost najboljših podjetniških mentorjev, svetovalcev in predavateljev, kar jih premore slovenska startup scena. 

En pogovor s pravo osebo lahko prihrani leta trdega dela in bolečih izkušenj pri učenju na lastnih napakah, zato te v različnih programih iniciative povezujemo z najboljšimi mentorji. 
  
 

Pridružili so se nam

  • Mitja Štampfer
    Pošta Slovenije
  • Damjan  Matičič
    Koofr
  • Vera Nunič
    Tehnološki park Ljubljana
  • Denis  Arh
    Kendu
  • Deniela Bervar Kotolenko
    Corpohub
  • Jure Knez
    RRA Koroška
  • Urška Krajnc
    RRA Koroška
  • Roman Kužnar
    RC ITK
  • Mateja Lavrič
    Kolektor Ventures
  • Saša Lavrič
    Inkubator Savinjske Regije
  • Mitja Mikuž
    Primorski tehnološki park
  • Tina Osojnik
    OSOJNIK Legal Boutique
  • Jernej Pangeršič
    Katapult
  • Kristijan Perčič
    Pošta Slovenije
  • Jernej Pintar
    Tehnološki park Ljubljana
  • Karla Sitar
    SAŠA inkubator
  • Jakob Gajšek
    LUI - Ljubljanski univerzitetni inkubator
  • Luka  Topolovec
    EqualEyes Solutions
  • Matej Golob
    CorpoHub
  • Andraž Grahek
    Capital Genetics
  • Lojze Bertoncelj
    CorpoHub
  • Aleš Blatnik
    Napovednik
  • Bernard Grum
    ABC Accelerator
  • Branko Drobnak
    Business Angels of Slovenia
  • Matevž Medja
    DsgnFwd
  • Rok Habinc
    STH Management
  • Gregor Pipan
    Xlab
  • Marjetka Jakob
    Pomurje Technology Park
  • Tatjana Zabasu
    RSG Capital
  • Aljoša Huber
    IntelPlan
  • Samo Lubej
    Finančni center d.o.o.
  • Tomaž  Jug
    Editor
 
 
  • Samo Lubej
    Finančni center d.o.o.
  • Denis  Arh
    Kendu
  • Deniela Bervar Kotolenko
    Corpohub
  • Julien Coustaury
    Fil Rouge Capital
  • Aljoša Huber
    IntelPlan
  • Nina Dremelj
    Poslovni angeli Slovenije
  • Andraž Grahek
    Capital Genetics
  • Rok Habinc
    STH Management
  • Aleš Špetič
    Klevio
  • Tomaž  Jug
    Editor
  • Niko Klanšek
    BizMe
  • Andrej Muževič
    INTERBORA
  • Roman Kužnar
    RC ITK
  • Mateja Lavrič
    Kolektor Ventures
  • Damjan  Matičič
    Koofr
  • Gregor Pipan
    Xlab
  • Matt Mayfield
    Telekta
  • Gregor Mesarič
    Timur
  • Anže Miklavec
    EQUA & GOAT STORY
  • Rok Stritar
    Ekonomska fakulteta
  • Aljoša Pavšič
    NEPTUN DIGITAL
  • Kristijan Perčič
    Pošta Slovenije
  • Tone Stanovnik
    Špica
  • Grega Potokar
  • Andreja Satran
    AD PRONUM
  • Primož Strajnar
    Tricky Tribes
  • Blaž Zupan
    EF in Optiprint
  • Andraž Štalec
    RED ORBIT
  • Mitja Štampfer
    Pošta Slovenije
  • Jure Tomc
    JT Business Development
  • Luka  Topolovec
    EqualEyes Solutions
  • Klemen Zupančič
    sciNote
  • Tatjana Zabasu
    RSG Capital
  • Andraž Tori
    Zemanta
  • Matej Golob
    CorpoHub
  • Matic Bitenc
    Toshl
  • Gregor Rebolj
    Klika
  • Lojze Bertoncelj
    CorpoHub
  • Mark Pleško
    Cosylab
  • Peter Ribarič
    Silicon Gardens
  • Darko Butina
    Netcetera
  • Branko Drobnak
    Business Angels of Slovenia
  • Matej Zalar
    Visionect
  • Tadej Gregorčič
    Motiviti
  • Primož Kunaver
    Primum
  • Jaka Lindič
    Danu
  • Matevž Medja
    DsgnFwd
 
 
  • Matej Golob
    CorpoHub
  • Aljoša Huber
    IntelPlan
  • Samo Lubej
    Finančni center d.o.o.
 
 
 

  Abecedni seznam:

A B C D G H J K L M N O P R S T Z Š Prikaži vse
    Denis  Arh Kendu   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Deniela Bervar Kotolenko Corpohub   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Julien Coustaury Fil Rouge Capital   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Aljoša Domjan Aguatera & enaA.com   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Nina Dremelj Poslovni angeli Slovenije   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Jakob Gajšek LUI - Ljubljanski univerzitetni inkubator   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Andraž Grahek Capital Genetics   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Bernard Grum ABC Accelerator   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Rok Habinc STH Management   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Marjetka Jakob Pomurje Technology Park   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Tomaž  Jug Editor   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Niko Klanšek BizMe   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
Jure Knez RRA Koroška   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
Urška Krajnc RRA Koroška   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Roman Kužnar RC ITK   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Mateja Lavrič Kolektor Ventures   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Saša Lavrič Inkubator Savinjske Regije   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Damjan  Matičič Koofr   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Matt Mayfield Telekta   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
Gregor Mesarič Timur   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Anže Miklavec EQUA & GOAT STORY   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Mitja Mikuž Primorski tehnološki park   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Vera Nunič Tehnološki park Ljubljana   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Tina Osojnik OSOJNIK Legal Boutique   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Jernej Pangeršič Katapult   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Aljoša Pavšič NEPTUN DIGITAL   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Kristijan Perčič Pošta Slovenije   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Jernej Pintar Tehnološki park Ljubljana   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Grega Potokar   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Andreja Satran AD PRONUM   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Karla Sitar SAŠA inkubator   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Primož Strajnar Tricky Tribes   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Andraž Štalec RED ORBIT   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
Mitja Štampfer Pošta Slovenije   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Jure Tomc JT Business Development   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Luka  Topolovec EqualEyes Solutions   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Klemen Zupančič sciNote   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Andraž Tori Zemanta   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Matej Golob CorpoHub   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Matic Bitenc Toshl   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Gregor Rebolj Klika   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Lojze Bertoncelj CorpoHub   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Peter Ribarič Silicon Gardens   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
Aleš Blatnik Napovednik   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Darko Butina Netcetera   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Branko Drobnak Business Angels of Slovenia   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Tadej Gregorčič Motiviti   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Primož Kunaver Primum   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Jaka Lindič Danu   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Matevž Medja DsgnFwd   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
Andrej Muževič INTERBORA   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Gregor Pipan Xlab   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Mark Pleško Cosylab   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Tone Stanovnik Špica   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Rok Stritar Ekonomska fakulteta   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Aleš Špetič Klevio   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Tatjana Zabasu RSG Capital   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Matej Zalar Visionect   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Aljoša Huber IntelPlan   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Samo Lubej Finančni center d.o.o.   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Blaž Zupan EF in Optiprint   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih