Startup mentorj

Startupom omogočamo, da se družijo in učijo od najboljših! 

Zgradili smo skupnost najboljših podjetniških mentorjev, svetovalcev in predavateljev, kar jih premore slovenska startup scena. 

En pogovor s pravo osebo lahko prihrani leta trdega dela in bolečih izkušenj pri učenju na lastnih napakah, zato te v različnih programih iniciative povezujemo z najboljšimi mentorji. 
  
 

Pridružili so se nam

  • Denis  Arh
    Kendu
  • Andraž Grahek
    Capital Genetics
  • Lidija Honzak
    Ljubljanski univerzitetni inkubator
  • Tomaž  Jug
    Editor
  • Damjan  Matičič
    Koofr
  • Luka  Topolovec
    EqualEyes Solutions
  • Aljoša Huber
    IntelPlan
  • Matjaž  Krč
    Ideus
  • Matej Golob
    CorpoHub
  • Tatjana Zabasu
    RSG Capital
  • Lojze Bertoncelj
    CorpoHub
  • Tilen Travnik
    D.labs
  • Maja Tomanič Vidovič
    Slovenski podj. sklad
  • prof. dr. Janez Bešter
    FE UNI LJ, LTFE
  • Aleš Blatnik
    Napovednik
  • Branko Drobnak
    Business Angels of Slovenia
  • Uroš Ferjančič
    Pisarna za prenos teh. UNG
  • Štefan Furlan
    Optilab
  • prof. Marko Jaklič
    EF ULJ
  • Davorin Jakulin
    Atech
  • Iztok Lesjak
    Tehnološki park Lj.
  • Matevž Medja
    DsgnFwd
  • Samo Lubej
    Finančni center d.o.o.
  • Jure Mikuž
    RSG Capital
  • Gregor Pipan
    Xlab
  • prof. dr. Miroslav Rebernik
    EPF Maribor
 
 
  • Andrej Muževič
  • Blaž Zupan
    EF in Optiprint
  • Damjan  Matičič
    Koofr
  • Gregor Mesarič
    Timur
  • Luka  Topolovec
    EqualEyes Solutions
  • Matjaž  Krč
    Ideus
  • Andraž Tori
    Zemanta
  • Matej Golob
    CorpoHub
  • Matic Bitenc
    Toshl
  • Gregor Rebolj
    Klika
  • Jugoslav Petkovič
    Silicon Gardens
  • Andraž Logar
    3fs
  • Boštjan Špetič
    Zemanta
  • Lojze Bertoncelj
    CorpoHub
  • Tilen Travnik
    D.labs
  • Peter Ribarič
    Silicon Gardens
  • Maria Anselmi
    Bisnode
  • Denis  Arh
    Kendu
  • Darko Butina
  • Branko Drobnak
    Business Angels of Slovenia
  • Tomaž  Erjavec
    Oculus
  • Štefan Furlan
    Optilab
  • Davorin Gabrovec
    Intera
  • Tadej Gregorčič
    Motiviti
  • Davorin Jakulin
    Atech
  • Marko Keber
  • Primož Kunaver
    Primum
  • Matej Kurent
    CalypsoCristal
  • Jaka Levstek
    D.labs
  • Jaka Lindič
    Danu
  • Matevž Medja
    DsgnFwd
  • Miha Mikek
    Celtra
  • Jure Mikuž
    RSG Capital
  • Andraž Grahek
    Capital Genetics
  • Igor Panjan
    SmartPA
  • Kristjan Pečanac
    Hekovnik
  • Matjaž Petrič
    5M
  • Gregor Pipan
    Xlab
  • Mark Pleško
    Cosylab
  • Jure Pučko
    Doctrina
  • Borut Rismal
    Pasadena
  • Tone Stanovnik
    Špica
  • Jaka Stele
    eDition Digital
  • Rok Stritar
    Ekonomska fakulteta
  • Aleš Špetič
    CubeSensor
  • Peter Velikonja
  • Ajša Vodnik
    AmCham
  • Tatjana Zabasu
    RSG Capital
  • Matej Zalar
    Visionect
  • Aljoša Huber
    IntelPlan
  • Samo Lubej
    Finančni center d.o.o.
  • Lidija Reiter
    TREND
  • Lidija Honzak
    Ljubljanski univerzitetni inkubator
  • Tomaž  Jug
    Editor
 
 
  • Matej Golob
    CorpoHub
  • Aljoša Huber
    IntelPlan
  • Samo Lubej
    Finančni center d.o.o.
  • Kristjan Pečanac
    Hekovnik
 
 
 

  Abecedni seznam:

A B D E F G H J K L M P R S T V Z Š Prikaži vse
    Denis  Arh Kendu   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Andraž Grahek Capital Genetics   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Lidija Honzak Ljubljanski univerzitetni inkubator   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Tomaž  Jug Editor   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Damjan  Matičič Koofr   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
Gregor Mesarič Timur   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Luka  Topolovec EqualEyes Solutions   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Matjaž  Krč Ideus   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Andraž Tori Zemanta   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Matej Golob CorpoHub   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Matic Bitenc Toshl   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Gregor Rebolj Klika   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Jugoslav Petkovič Silicon Gardens   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Andraž Logar 3fs   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Boštjan Špetič Zemanta   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Lojze Bertoncelj CorpoHub   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Tilen Travnik D.labs   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Peter Ribarič Silicon Gardens   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Maja Tomanič Vidovič Slovenski podj. sklad   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Maria Anselmi Bisnode   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  prof. dr. Janez Bešter FE UNI LJ, LTFE   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
Aleš Blatnik Napovednik   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Darko Butina   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Branko Drobnak Business Angels of Slovenia   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Tomaž  Erjavec Oculus   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Uroš Ferjančič Pisarna za prenos teh. UNG   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Štefan Furlan Optilab   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Davorin Gabrovec Intera   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Tadej Gregorčič Motiviti   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  prof. Marko Jaklič EF ULJ   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Davorin Jakulin Atech   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Marko Keber   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Primož Kunaver Primum   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Matej Kurent CalypsoCristal   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Iztok Lesjak Tehnološki park Lj.   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Jaka Levstek D.labs   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Jaka Lindič Danu   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Matevž Medja DsgnFwd   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Miha Mikek Celtra   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Jure Mikuž RSG Capital   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
Andrej Muževič   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Igor Panjan SmartPA   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Kristjan Pečanac Hekovnik   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Matjaž Petrič 5M   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Gregor Pipan Xlab   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Mark Pleško Cosylab   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Jure Pučko Doctrina   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  prof. dr. Miroslav Rebernik EPF Maribor   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Borut Rismal Pasadena   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Tone Stanovnik Špica   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Jaka Stele eDition Digital   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Rok Stritar Ekonomska fakulteta   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Aleš Špetič CubeSensor   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
Peter Velikonja   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Ajša Vodnik AmCham   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
    Tatjana Zabasu RSG Capital   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Matej Zalar Visionect   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Aljoša Huber IntelPlan   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Samo Lubej Finančni center d.o.o.   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Lidija Reiter TREND   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih
  Blaž Zupan EF in Optiprint   Nacionalna komisija Startup mentor Predavatelj v programih